Autors: Joan Hall
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Maijs 2024
"Fat lady & quest; es nedzirdēju nekādu tauku dāmu &"; Nekad teikt-mirt spēlētāja attieksme un periods; - Spēles

Saturs

Piedodiet manai apziņas plūsmai šeit, bet es gribu, lai tas tiktu no manas galvas, pirms es crash.

DC Universe Online ir ikdienas slēgšana tieši 0600 CST. Viņi pat sniedz paziņojumus pasaulē. 30, 25, 15 ... Pat skaitītājs, kad tas ir pēdējo 10 minūšu laikā, un otrais pēdējo 10 minūšu laikā. Nav attaisnojuma, lai nezinātu, ka serveris gatavojas veikt ikdienas "uzturēšanu". Pie sānu piezīme, es vienmēr redzu šo vīziju par bezdievīgu ģeeku, kas tiek izvilkts no gultas, velkot sevi uz servera istabu, ieskatoties, sakot "mēs esam labi", un katru dienu hitting uz starta pogu. Tas mani uzjautrina.

Esmu veikusi dzīvības prognozēšanu 3:30, bet es joprojām jutos kā spēlēt pēc īsa pārtraukuma. Tāpēc es pieteicos rakstā, ko es neredzu, kā bieži, un izveidoju izlases gadījumiem. Aptuveni 5:30 es sāku to apturēt, kad saņēmu paziņojumu. "Jūsu piemērs ir gatavs".

Huhvha? Es jau vadīju četrus spēlētājus, kurus es ... oh, tas ir reids! Es to aizmirsu. 30 minūtes, lai slēgtu, visticamāk, tā ir grupa, kas mēģina uzvarēt pēdējo priekšnieku uz gala. Tas notiek. Es palīdzēšu. Hit "pieņemt". Tad pauzē.

Pauze.

Ja jūs nespēlējat DCUO, vai ja jūsu izvēlētajam MMO nav nejauša partijas opcija, lemme jums pateiks, ko tas nozīmē. Ja tā ir grupa, kurai ir nepieciešama tikai viena persona, atstājot partijas biedru, nav pārtraukuma. Jūs piekrītat, un jūs esat maģiski whisked prom uz gadījumu, kad jūs pārbaudīt karti, redzēt, cik tālu viņi ir, un palaist kā ellē, lai nozvejas tos.

Tomēr, ja ir pauzes, tas nozīmē jaunu gadījumu. Visi 4, 5, 8, 25, neatkarīgi no tā, ar kādiem cilvēkiem tas ir "pieņem", kas prasa laiku. Tātad, ja ir pauzes, jūs sākat no sākuma. Ar aptuveni 30 minūtēm līdz izslēgšanai. Jūs zināt, ka sajūta, ka jūs saņemat, kad sākat savu automašīnu, aplūkojat gāzes gabarītu un redzēt to, ka tas ir bīstami tuvu "E"? Jā, tas ir tāds, bet ar 7 cilvēkiem automašīnā. Kas visi ir ļoti bruņoti. Un trīs no tām ir kažokādas.

Pirms kāds īsti pārcēlās, mums bija brīnišķīga pauze. Neviens nav ierakstījis tērzēšanu, neviens runāja balsī. Es domāju, ka mēs visi darījām to pašu, vērpjot kameru un redzot, kurš dodas prom. Neviens to nedarīja. "30 minūtes, lai izslēgtu" nāk pāri tērzēšanas logam. Tas, kas notika tālāk, bija aizmugurē, rāpojošs, bet pilnīgi atdzist.

Gandrīz tāpat kā tas bija horeogrāfs, mēs visi stumjamies instancē kā grupa, torpēdas bija nolādētas pilnā ātrumā. Pirmā daļa aizņēma pārāk ilgu laiku, tā vienmēr. Mēs pārcēlāmies uz otro daļu, bez sarunām mēs visi nonācām savā lomā, un kā atrisinātās mīklas mums vajadzēja. Nebija nekādas runas balss vai teksta, nebija vainīgas vai dusmas ... Tā bija tīra "galvas uz leju un virzīt uz priekšu" mentalitāte. Bija sajūta, ka "nav laika runāt, darīsim to!"

Taimera pulkstenis teica: "10 minūtes, lai apturētu", un es labi zināju, ka mēs labi nezinām, ka nebūsim to beiguši, nemaz nerunājot par pabeigšanu. Mēs bijām pārāk tālu atpakaļ. Es domāju, ka mēs visi zināmā līmenī zinājām. Un tomēr, mēs uzstājām. Mēs tikko uzvarējām galveno otro bosu, zaudējot pusi no partijas, kura bija izsitusi. Daži no mums, kas palika stingri. Mēs veicam reisu ar pusi komandas, un mēs joprojām braucam.

Mēs nonākam cīņā pirms gala priekšnieka. Pat ar pilnu komandu tas aizņem 10 minūtes, un mums ir puse žurnāla. Mēs braucam. Dziednieks, kurš pa kreisi, dara visu, ko var, lai mūs stāvētu. "Trollers dara visu, ko var, lai mūs uzturētu. Tvertne ... viņš devās DPS, lai mēs varētu ātrāk ieliet vairāk bojājumu. Mēs panācām šo priekšnieku ar visu, kas mums bija, kamēr tērzēšanas logs, šķiet, pastāvīgi ritina "5 minūtes pirms izslēgšanas" "4 minūtes pirms izslēgšanas" "3 minūtes pirms izslēgšanas."

Nav apstāšanās. Nav attaisnojuma. Visu laiku mēs veicam misiju. Mēs visi zinām, ka cīņa ir, mēs visi zinām, kā ritms iet, un mēs visi zinām, ka ellē mēs nekādā veidā nenokļūstim pirms izslēgšanas.

Bet mēs turpinām braukt.

Es domāju, ka mēs dzirdējām dziednieku ar 30 sekundēm. Es uznācu visas savas "pašizdziedinošās" spējas, bet tas nebija pietiekami, un es aizietu ar 15 sekundēm, lai aizietu, kad es saņemu pārsteigumu. Es vēroju komandu, un tur vēl ir divi puiši, kas cīnās, lai uzvarētu, lai gan taimeris burtiski tērzē ar logu. Ekrāns sasalst, un es saņemu atvienošanas ekrānu. Nav vārdu, ne vainot, ne attaisnojumus. Mēs cīnījāmies visu laiku.

Un es sēdēju atpakaļ savā krēslā, Pink Floyd joprojām spēlēja manos skaļruņos, skatoties atvienošanas ekrānā.

Viss, ko es varētu domāt, ir "Kāpēc ellē mēs to darījām?"

Loģiski, mēs visi zinājām, ka 30 minūtes ir nepamatots laika logs, lai pat izmēģinātu 8 spēlētāju grupu. To var izdarīt laba spēlētāju komanda ar praksi, bet ne kapsēta. Labāka spēle būtu bijusi sēdēt štābā, kārtot stuff, pārdot to, kas jums nepieciešams, un izsaukt to. Bet tad atkal, es nedomāju, ka spēlētāji vienmēr ir loģiski radījumi.

Es domāju, ka mēs to uzskatījām par izaicinājumu. "30 minūtes, lai palaistu šo uzdevumu?" Mēs visi zinājām, ka tas nenotiks, bet tas nenovērsīs mūs no mēģinājuma. Pat tad, kad bija sāpīgi skaidrs, ka mēs nebūsim pabeiguši, mēs to darījām "cik tālu mēs varam iet?" Un pat tad, kad sekundes atzīmēja, tas bija "mums" pret pulksteni. Tas bija uzvarēt, bet mēs gribējām, lai tas uzvarētu. Es arī domāju, ka mēs visi esam viens otram. Es neatstāju, jo viņš neatstāj, jo viņa neatstāj, jo es neatstāju.

Jūs varat pamanīt, ka es izmantoju "mēs", jo tas bija komandas lēmums. Izteikta, bet lēmums. "Mēs esam šeit, mēs nenāksim uzvarēt, bet mēs mēģināsim." Ja kāds būtu aizgājis tieši pirms gadījuma sākuma, es nedomāju, ka mēs pat būtu izgājuši no vārtiem. Ja kāds būtu atstājis pirmo vietu, kad mēs pārkāpa dažas reizes, tas būtu atdalījies, un es nedomāju, ka kāds to būtu domājis mazāk. Bet nē, mēs bijām tur, mēs to gādājām.

Godīgi sakot, tas ir viens no tiem momentiem, kas parāda, kāpēc es paciešu mazo trollu un zelta surogātpasta izplatītāju procentuālo daļu.

Tas ir tad, kad jūs iederēsieties komandā, kur jūsu individuālie centieni tiek pastiprināti ar citiem, un jūs pastiprināt savus spēkus. Kad atsevišķās daļas veido daudz labāku veselumu. Komanda paaugstina indivīdu, un mēs visi labāk ejam.

Tas arī parāda man vienu no slavenākajiem stereotipiem, ko spēlētāji nav tik slaveni. Neatlaidība. Par katru "dusmas nomācēju" būs spēlētājs, kurš grūts no nevēlamas situācijas. Kāpēc? Lai to pierādītu, to var izdarīt. Vai arī teikt: "Hei, mēs esam tik tālu." Pat ja tas ir "lulz", tas joprojām parāda, ka tur ir kaut kas vairāk. Galvenā attieksme pret "Vienīgā reize, kad situācija kļūst neiespējama, ir tad, kad atmest." Un viena lieta, ko es priecājos redzēt, īstie spēlētāji to vienkārši neizslēdz.

Man nebija iespēju iegūt to rakstzīmju nosaukumus, pat ja es nedomāju, ka mēs varētu atkārtoti sagrābt zibens tādā pudelē kā šis. Tātad, ja jums ir iespēja, ka kāds no jums šovakar strādās, paldies par mēģinājumu, un es ceru, ka būsim gods cīnīties kopā ar jums. Cerams, bez pulksteņa.